Забележани билборди кои го најавуваат ребрендирањето на телекомуникацискиот оператор Vip: Што е следно?

Точка

19/08/2019

17:53

3.753

Големина на фонт

а а а

Нашите фоторепортери денес ги забележаа овие билборди во повеќе градови низ Македонија.

Билбордите го најавуваат почетокот на ребрендирањето на телекомуникацискиот оператот Vip во А1. Оваа информација компанијата ја сподели уште на почетокот на годината, а денес излегоа и првите билборди. Да видиме што друго ново нè очекува во следниот период.
Спонзорирани линкови

Маркетинг