Нејзината мајка станала хит и има повеќе од 20 милиони прегледи, а реакцијата на ќерката говори сè

Точка

16/08/2019

20:49

3.952

Големина на фонт

а а а

Некои родители силно се трудат да останат во тренд и се обидуваат да ги импресионираат децата со познавањето на поп културата, додека други секогаш смислуваат нови начини како да ги посрамотат своите деца.

Но, веројатно најдобри, а воедно и најлоши се оние родители кои се комбинација од овие две категории. 

Таква е и оваа мајка од видеото кое веднаш стана хит на интернет бидејќи таа истовремено воодушевила со познавање на поп културата и ја посрамотила својата ќерка.

Во продолжение, погледнете го видеото кое насмеа милиони корисници на социјалните мрежи:
Спонзорирани линкови

Маркетинг