Урнебесно видео од “жестока“ тепачка на брачен пар во Улцин: Баба напаѓа дедо, ги дофаќа папучите, а потоа следат непрекинати удари

Точка

16/08/2019

12:10

5.836

Големина на фонт

а а а

Навикнати сме да гледаме секојдневни сцени од летувања. Од смешни и духовити до “опасни“, снимки од тепачки, насилство.

Една снимка од Улцин, Црна Гора, предизвика многу коментари по објавувањето на фејсбук групата „Црногорски времеплов“.

Со опис: „Еве нешто криминално од Улцин“.

На снимката може да се забележи тепачка на постар брачен пар кој воопшто не се штедел во жестоката борба. Нив се обидувала да ги раздвои друга жена, но безуспешно.

На крајот на видеото може да се забележи како ги раздвојуваат други луѓе од плажата. Коментарите како и вообичаено се урнебесни, па така некој од корисниците на социјалните мрежи напишал дека “бабата добро го масира дедото“, но имало и онакви луѓе кои остро го осудуваат ова однесување. 

Погледнете го видеото:Спонзорирани линкови

Маркетинг