(+18) Атрактивната Русинка ги оставила сите без здив: Нејзиниот градник открил премногу

Точка

13/08/2019

20:51

19.695

Големина на фонт

а а а

Нита Кузмина е една од најпопуларните Русинки на Инстаграм. Oваа убавица освојува со своите заносни облини и сексапил.

Таа привлекла огромно внимание со провокативната фотографија на која нејзиниот градник можеби и открил премногу. Меѓутоа, на Нита тоа не ѝ сметало, а со сигурност не им смета и на машките следбеници на нејзиниот Инстаграм профил. 


“Никогаш не смееш да ѝ веруваш на жена која ти ги кажува своите години. Жената способна за тоа е способна на сè”, напишала 29-годишната Кузмина под објавата.
Спонзорирани линкови

Маркетинг