Станала брутална: Вивиана во жешките летни денови остава без здив со голите фотографии

Точка

31/07/2019

14:09

16.851

Големина на фонт

а а а

Атрактивната „Плејбој“ зајачица Вивиана Кастриљон (Castrillon) во овие жешки летни денови остава без здив.

Оваа Колумбијка, ужива во летните и редовни фотографии и ја поттикнува машката фантазија, но нејзините последни објави навистина се сензационални.

Оваа некогашна „Плејбој“ зајачица, мисица на Латинска Америка на Инстаграм има 3.2 милиони фанови.Спонзорирани линкови

Маркетинг