Твитер заедницата не пропушта шанса да се пошегува со Катица Јанева: “Може ѝ е болна косата”

Точка

23/07/2019

15:38

5.824

Големина на фонт

а а а

Утрово на социјалните мрежи се појавија неколку снимки од специјалната јавна обвинителка Катица Јанева, која била “фатена” во фризерски салон во Скопје. Засега не е познато кога настанале ваквите снимки.

Јанева од минатата недела е на боледување, а еден ден пред да го отвори боледувањето, таа поднесе оставка која ќе стане активна со изборот на нов јавен обвинител. 

Како за сите настани во државава, така и за овој Твитер заедницата не пропушти шанса да се пошегува, овој пат на сметка на Катица и објавените видеа, а еве само дел од нив:

##https://twitter.com/CartmanMK/status/1153421745182912512##

##https://twitter.com/susantoroj/status/1153391040524619777##Спонзорирани линкови

Маркетинг