Гори трезорот на банка во Белград

Макфакс

22/07/2019

15:19

658

Големина на фонт

а а а

Во улицата Цар Душан во Белград се запали трезорот на „Директна банка”.

На теренот се наоѓаат три противпожарни и две полициски возила. Многу луѓе се насобраа пред банката, објави РТС.

На самото место на настанот се упатени екипи на Итна медицинска помош.

Како што известува РТС, нема повредени.Спонзорирани линкови

Маркетинг