Малата ќерка на Гризман ги воодушеви фановите на Барса со својот прв крик на „Камп Ноу“

Дерби

15/07/2019

13:44

813

Големина на фонт

а а а

Антоан Гризман вчера ја доживеа официјалната промоција како огромно засилување за Барселона, но дел од незаборавниот ден на Французинот беше и неговата мала ќерка која во еден момент го украде шоуто.

Малечката Мија се обиде да го имитира својот татко кој извикуваше „Барса“ со поглед кон теренот на „Камп Ноу“, а нејзината реакција брзо ги воодушеви верните фанови на шпанскиот првак.Спонзорирани линкови

Маркетинг