Дали е ова таа? Познатата актерка ја променила фризурата

Точка

11/07/2019

13:52

2.165

Големина на фонт

а а а

Актерката Кејти Холмс најчесто ја гледаме со собрана коса, но изгледа дека таа одлучила да направи целосна промена во изгледот.

Со ваква фризура досега сè уште не сме ја виделе – Кејти ги израдувала своите обожаватели со новите фотографии на Инстаграм, на кои изгледа прекрасно. Холмс објавила неколку црно-бели фотографии на кои се гледаат локните кои одлично ѝ прилегаат. 

Обожавателите коментирале дека таа изгледа како пин-ап девојка, а за тоа придонел и провокативниот црн корсет кој таа го носела за време на снимањето.

Новата фризура ја претворила холивудската актерка во вистинска заводничка, а веруваме дека ваквата фризура ќе ве инспирира и вам да ја испробате бидејќи е идеална за жешкото лето и летните излегувања .Спонзорирани линкови

Маркетинг