Ултра секси фотографии од една од најпознатите супермодели на светот

Точка

02/07/2019

21:51

9.198

Големина на фонт

а а а

Иако не постои врска измеѓу 26-годишната британска ѕвезда и една од најпознатите супермодели на светот, тие две неверојатно личат.

Младата британска манекенка Ејми Вилертон е како пресликана Синди Крафорд, најпопуларниот топ модел од 90-тите години.

Оваа убавица го предизвикува посилниот пол со ултра сексапилни фотографии, на кои го покажува своето совршено тело. Погледнете ги фотографиите за да се уверите за што станува збор.

 Спонзорирани линкови

Маркетинг