„Проектили“: Најмајсторските погодоци од далечина за минатава сезона

Дерби

26/06/2019

09:51

275

Големина на фонт

а а а

Натпреварувачката 2018/2019 година е зад нас, но тоа е идеално да се направи едно резиме на сите аспекти, ситуации, па така од Бундеслигата ни понудија уште едно специјално видео со десетте најмоќни погодоци од далечина во изминатава сезона.

На вас останува само да се опуштите и во наредните 4 минути да уживате во мајсториите на Алаба, Донис, Куња, Пишчек…Спонзорирани линкови

Маркетинг