Секси “хулиганката“: Го шокираше цел свет, а потоа со провокативни пораки почнале да ја опседнуваат и европските прваци! „Нема да ги откријам имињата...“

Точка

12/06/2019

20:49

16.100

Големина на фонт

а а а

Веројатно нема човек на планетава кој не слушнал за Кинси Волански, заносната старлета кој го прекина финалето на ЛШ помеѓу Ливерпул и Тотенхем, втрчувајќи се на теренот во разголено бикини.

Таа поради овој потег била уапсена и поминала шет часа во ќелија со 10 криминалци, но експертите потенцираат дека тој потег ѝ донел повеќе од 4 милиони евра.

Но, освен огромна сума на при, ѝ донел и многу големо внимание од машкиот пол. Меѓу останатите и фудбалски ѕвезди. Па така Кинси открила дека после натпреварот ѝ се јавувале и некои играчи од новопечениот европски првак - Ливерпул.

View this post on Instagram

Did I distract #8 a little too much?

A post shared by Kinsey Wolanski (@kinsey_sue) on

„Не сакам да им ги откријам имињата, но неколку фудбалери од Ливерпул ми испратија приватни флерт пораки. Еден ми испрати емотикони со срца, а друг пак напиша дека ме забележал на натпреварот“, открива оваа стрлета и додава:

„Искрено, немав поим кои се тие додека не кликнев на нивните профили. Не им одговорив бидејќи имам момче.“

Кинси планира да ја уновчи новостекнатата популарност.

„Планот ми е да заработам доволно за да можам да се пензионирам до 30 години. Кога излегов од затвор, бројот на следачи на Инстаграм ми се зголеми од 300.000 на 2 милиони. Таков публицитет не може да се купи, а јас повторно ќе влетувам на терен и ќе ги прекинувам натпреварите“, вели секси Американката чиј татко е полициски шеф во Лос Анџелес.

„Моето семејство не знаеше дека ќе го направам тоа, но и не беше многу изненадено, бидејќи знаат каква сум. На татко ми му олесна што бев во бикини, а не гола...“, открива Кинси. 

View this post on Instagram

1st or 2nd?? What do you guys think ❤️❤️

A post shared by Kinsey Wolanski (@kinsey_sue) on

View this post on Instagram

Good Morning ☀️☀️ #sixty6model

A post shared by Kinsey Wolanski (@kinsey_sue) onСпонзорирани линкови

Маркетинг