Бритни Спирс на јахта со своето 12 години помладо момче: Поради неговото сексапилно тело на жените нема да им биде добро

Точка

11/06/2019

21:15

4.727

Големина на фонт

а а а

Парот изгледал заљубено, а откако Бритни последен пат излегла од психијатриската установа, момчето ѝ дава огромна поддршка.

Бритни Спирс (37) уживала на јахта со своето згодно момче Сем Асгари (25) во Мајами. Парот изгледал многу заљубено, а прегратките биле многу чести.

Папараците ги “фатите“ како скокаат во море и во реконструирана сцена од филмот „Титаник“ на палубата.


Бритни била во жолто-црно бикини и во таа пригода покажала не толку совршена фигура, додека пак нејзиното момче покажало дека е во топ форма.

Да ве потсетиме дека пејачката направи пауза во кариерата и дека сега се грижи за нејзиното ментално здравје. 
Спонзорирани линкови

Маркетинг