Парис Хилтон ја откри тајната за нејзината блескава кожа која не старее: Чини околу 250 денари

Точка

23/05/2019

21:05

6.399

Големина на фонт

а а а

Парис Хилтон(38), жената која може да си ги дозволи најскапите препарати за нега на кожа всушност користи производ кој на сите ни е достапен и не е скап.

Станува збор за бебе лосион кој во продавниците не чини повеќе од 250 денари, а прави вашата кожа да изгледа свежа, мека и сјајна.


Парис навистина изгледа како да не остарела ниту ден од снимањето на риалити серијата „Едноставен живот“ (која се емитуваше меѓу 2003-та и 2007-та година) во која учествуваше со Никол Ричи.


Два козметички производи кои постојано ѝ се при рака се розов кармин за усни и парфем. Спонзорирани линкови

Маркетинг