Преслатко кученце потполно полудело кога го видело својот сопственик на прагот

Точка

21/05/2019

14:09

3.043

Големина на фонт

а а а

Нашите домашни миленици тешко поднесуваат раздвоеност, а веројатно многу пати и самите сте биле сведоци на тоа.

Заминувањето во продавница и раздвоеноста од само неколку десетина минути, нашите миленичиња го доживуваат потполно поинаку. Кога се враќаме дома, на прагот нè дочекува весело “добредојде” и опашка која не може да ја прикрие воодушевеноста. 

Ова преслатко кученце шиба ину потполно полудело кога го здогледало својот сопственик на вратата. Иако тој ден веќе го видел, кученцето се радувало како тие да не се виделе со месеци. На кучињата навистина не им е битно колку долго ве нема бидејќи им фалите дури и кога одите до најблиската продавница. Затоа и толку ги сакаме.
Спонзорирани линкови

Маркетинг