Телохранителите на Ким повторно шокираат: Набљудувачите во Владивосток не можеле да веруваат што гледаат! Чуварите излегле од возот и го направиле ова

Точка

24/04/2019

14:46

5.801

Големина на фонт

а а а

Набљудувачите кои го чекале лидерот на Северна Кореја, виделе необична сцена на станицата во Владивосток.

Додека возот уште пристигнувал на станицата, телохранителите на Ким Јонг Ун истрчале надвор и почнале да ги полираат вагоните. 

Во црни деловни одела и бели ракавици, мажите биле снимени како трчаат покрај возот и ги бришат прозорците и вратите на оклопниот воз со кој Ким пристигнал на својот прв состанок со рускиот претседател, Владимир Путин.Спонзорирани линкови

Маркетинг