Атрактивна адвокатка која денес заработува со жешки фотографии

Точка

20/03/2019

19:19

10.613

Големина на фонт

а а а

Иако Вероника Белик е дипломиран правник, таа одлучила одреден период да работи како инфлуенсер. Тоа се покажало како добра одлука бидејќи оваа Полјачка денес на Инстаграм ја следат 1,7 милиони луѓе.

Белик на својот профил честопати објавува фотографии од својата фитнес рутина, патувања и стил на живот, но она што особено ја радува машката популација се жешките фотографии на кои таа позира без многу облека... 
Спонзорирани линкови

Маркетинг