Максимално се "дотерала", но нејзините стапала го расипале нејзиниот изглед

Точка

14/11/2017

18:15

12.411

Големина на фонт

а а а

Само еден детаљ е потребен да се расипе целосниот стајлинг. Пример за тоа е познатата пејачка Никол Шерцинер и нејзината модна комбинација од Лондон.

Со текот на годините за младата пејачка се вели дека станува сè поубава, а во Лондон се појави во одлична комбинација со фармерки и провокативна кошула. Црвените сандали со високи потпетици исто така беа одличен избор, но гледано само од агол од нивниот дизајн. Од агол на големината на обувките, Никол направила голема модна грешка. 


Сандалите со високи потпетици ѝ биле со поголем број, а ремчињата ѝ ја стегаа ногата на Никол. На фотографиите се гледа дека ногата воопшто не ѝ била стабилна, па немојте да го следите овој моден избор!

Спонзорирани линкови

Маркетинг