Имате 15 минути да се соблечете голи и да направите најбезобразна поза! Изборот за најубава манекенка се претворил во порно

Точка

14/11/2017

13:24

11.014

Големина на фонт

а а а

Натпреварувачките во изборот за австралискиот "Топ Модел", добиле бизарна задача, и не им било многу пријатно да позираат целосно голи.

Учесничките на австралиското издание на "Топ Модел" добиле задача да се соблечат целосно голи, и така да позираат меѓу машки колеги. 

Секоја од девојките имала 15 минути да направи најдобра поза.

Воопшто не им било пријатно, бидејќи мажите со своите раце се обидувале да ги сокријат интимните делови на манекенките.

Многумина коментирале дека овој избор се претворил во порно филм.

Сепак, девојките исполниле сè што било побарано од нив, а колку ќе им помогне тоа во трката по победата, ќе видиме наредните месеци.
Спонзорирани линкови

Маркетинг