Џеј Ло облекла танга, па го покажала задникот од 27 милиони долари

Точка

17/07/2017

17:24

15.936

Големина на фонт

а а а

Славната латино дива уште еднаш покажала дека нема голема конкуранција, а дека во ваква поза никој не може да ја гледа во очи.

Кога станува збор за Џенифер Лопез, како вовед во нејзините фотографии треба да стои предупредување дека не треба да ги гледаат оние со висок притисок. 

Џеј Ло со уште една фотографија тоа повторно го докажала, овој пат покрај базен во мало, црно бикини. 

Со оглед на тоа што има задник кој е осигурен на 27 милиони долари, не е ни чудно што сите погледни биле насочени токму во неа. 

Да не должиме, погледнете ја самите, и уживајте. 


Погледнете и го новиот спот на Џеј Ло, во кој таа се соблекла и целосно гола.Спонзорирани линкови

Маркетинг