Три и пол месеци по породувањето, Ирина Шајк се соблекла во долна облека и ја "средила" конкуренцијата

Точка

17/07/2017

11:45

8.037

Големина на фонт

а а а

Една од најубавите жени на светот заслужено ја носи таа титула, што докажала и со својот совршен изглед по породувањето.

Ирина Шајк пред три и пол месеци на свет го донела своето прво дете, ќерката на која таа и Бредли Купер и го дале името Леа де Сена Шајк Купер. 

Русинката која важи за една од најсексапилните жени на планетата, многу брзо ја вратила својата стара линија, па на нејзиното тело не може да се забележи дека зад себе има породување.

Веруваме дека многу мажи ширум светот во оваа слика ќе гледаат без здив, бидејќи Ирина го почастила со природно, а толку секси издание во долна облека.

Инакиу, Ирина пред оваа фотографија со која го "запалила" Инстаграм, само четири седмици по породувањето објавила фотографија во бикини, со која јасно ставила до знаење дека и нема рамна.


Pre-sunset 🌅😍 #currentsituation

A post shared by irinashayk (@irinashayk) onСпонзорирани линкови

Маркетинг