Сака уметнички фотографии: Голата актерка ги остави фановите без здив

Точка

19/05/2017

17:08

3.853

Големина на фонт

а а а

Холивудската актерка со своите следбеници на социјалните мрежи често споделува многу интимни фотографии и снимки, а овој пат отишла чекор понатаму.

Хали Бери е многу активна на нејзиниот профил на Инстаграм, а таму често открива и необични детали за себе.

Имено, славната оскаровка објави интересна фотографија на која покажала дека ја обожува уметноста, односно уметничките слики и открила дека не се плаши од ништо.


Атрактивната Хали Бери соблекла сè од себе и позирала зад замаглено стакло, а во описот на фотографијата напишала: „Ќе ви кажам што значи за мене слобода. Кога не постои страв.“

Инаку, 50-годишната актерка и мајка на две деца и претходно објавуваше фотографии на кои позираше без облека, кои исто како и последната, ги воодушевија нејзините фанови на социјалните мрежи.
Спонзорирани линкови

Маркетинг