Кога се свртела, сè застанало: Се појавила на црвениот тепих и сите гледале во нејзиното меѓуножје

Точка

19/05/2017

16:12

9.863

Големина на фонт

а а а

Бела Хадид повторно успеала да го привлече сето внимание, и тоа на церемонијата на отворањето на Филмскиот фестивал во Кан.

Славната американска манекенка, Бела Хадид, е позната по својата витка и затегната фигура, ги засенила сите на црвениот тепих на Филмскиот фестивал во Кан. 

Секс-бомбата се појавила во провокативна сатенска тоалета, која од позади изгледа елегантно, меѓутоа, кога Бела се свртела, неминовно било да не дојде во самиот центар на вниманието.

Нема шанси на некого погледот да не му се задржал на нејзиното меѓуножје, кое било целосно откриено...барем од едната страна.

Една од најпознатите манекенки на денешницата носела гаќички со боја на кожа, а тие, како што гледате, биле одвај забележливи.

Ова не прв пат згодната убавица да се појави подразголена, со оглед на тоа што провокативните стајлинзи за неа се речиси секојдневие.

Пред Кан, Бела прошетала на црвен тепих во Њујорк, во сосема проѕирен костим. 
Спонзорирани линкови

Маркетинг