Два главни настани ја тресат македонската јавност овие два дена!

Точка

19/05/2017

09:59

3.732

Големина на фонт

а а а

Правата - мандатот, втората - што ќе гледате во новата епизода на "Фчерашни Новости"...

Фчерашни новости ќе излезат на улица, но не за да протестираат, туку да прашаат пар граѓани нешто. 

Мандатот ќе биде на тема на муабет, но не сега. Сега главната тема на муабет е дека новата епизода на Фчерашни е во недела во 19:10 на Телма.

Се најдобро.Спонзорирани линкови

Маркетинг