Дац кај Жаре: Јавив за бомба во театар!

Точка

21/04/2017

10:16

765

Големина на фонт

а а а

Драган Спасов Дац, еден од омилените актери на домашната публика, доаѓа во новата епизода од шоуто Еден на Еден.

На Жаре му раскажа еден куп анегдоти од својата богата кариера, од кои неколку навистина неверојатни!

Гледајте ја новата Еден на Еден на Телма, сабота во 19:15 часот.Спонзорирани линкови

Маркетинг