Сончево и топло со умерен ветер од северен правец

Нетпрес

25/07/2013

11:35

778

Големина на фонт

а а а

Времето денес ќе биде сончево и топло со слаб до умерен ветер од северен правец.

Попладне ќе има појава на мала до умерена облачност.

Максималната температура ќе биде во интервал од 30 до 38 степени.


Спонзорирани линкови

Маркетинг