Мис Бум Бум ги распаметува фановите со жешките фотографии

Поранешната Мис Бум Бум, Бразилката Сузи Кортез, не крие дека е огромен навивач на Барселона и дека нејзина голема љубов е Лионел Меси. Таа постојано објавува нови жешки фотографии со кои ги полудува фановите на социјалните мрежи, а еве и дел од нив...