Нејзините фотографии се на раб на порнографија: Сексапилната Наташа ги излудува мажите со своите облини

Наташа Томас е позната данска манекенка која секојдневно ги почестува своите следбеници на социјалните мрежи со ултра жешки фотографии. Таа има повеќе од 4,4 милиони следбеници на Инстаграм, а нејзините фотографии се на раб на порнографија – погледнете.