Галерија: Адел Грисони мами машки воздишки

Адел Грисони е вистинска Инстаграм ѕвезда со над 200 илјади следбеници. Таа е заштитно лице на брендот "Lounge" и многу често рекламира долна облека. Убавата Французинка посветува голем дел од своето време на обликување на телото, а нејзината појава мами воздишки кај посилниот пол.