Како нашиот фудбалер се подготвува за дуелот со Реал Мадрид

Леванте на Енис Барди во сабота ќе се судри со актуелниот шпански и европски шампион, Реал Мадрид. Барди, откако пристигна во Шпанија постигна четири гола, од кои два од слободен удар. Погледнете како Енис се подготвува за дуелот во сабота...