АРХИВА : CHAT : КИНО И ТЕАТАР    
Скопје
-6
ВЕСТИСПОРТЖИВОТШОУ БИЗНИСПЛАНЕТААВТОМОБИЛИЗАБАВАЕРОТИКАФОТОВИДЕОИНТЕРВЈУ
НАЈНОВИНАЈПОПУЛАРНИВЕСТИСПОРТЗАБАВААВТОМОБИЛИЕРОТИКА1 НА 1
Си направи "Црна магија", па си даде гол

Од фудбалското првенство во Руанда ни доаѓа видео на кое напаѓачот прави црна магија на противничкиот гол. Кога го забележаа противничките фудбалери, веднаш притрчаа да се пресметаат со него, но судијата ја стави ситуацијата под контрола. Сепак, во следниот напад, тој постигнува гол...
Од сојузот не го казниле фудбалерот бидејќи не може да се докаже дека постигнал гол поради магијата, но предупредиле дека во иднина слични обиди ќе бидат санкционирани за да се спречи судир помеѓу фудбалерите.

Се урна покрив на сред натпревар во Полска
Како врвен напаѓач: Голман постигна гол со "ножички" во судиското продолжение
Грчки бодибилдер нокаутирал судија
Екстремно војничко вежбање во теретана
Почнаа да се радуваат, но топката им застана...
Авантура со мотор низ Химелаите: 23 дена - 5.340 километри
Бисер балкански ечеше во прес-центарот!
Ден Атертон (Daniel Simon Atherton) го снимил најтешкото ридско-планинско спуштање со велосипед некогаш снимено!
Имаме една репрезентација. Да навиваме за Македонија
Ова е најневеројатниот пенал во историјата!
Хорор повреда на младиот талент на Борусија Дортмунд
Параолимпиец трчаше побрзо од олимпискиот првак
НАЈНОВИ | НАЈГЛЕДАНИ

Тој е конечно снимен: Погледнете како изгледа реткиот морски змеј
Вистински маж vs. гнездо од оси: Што мислите, каков е крајниот исход?
Се урна покрив на сред натпревар во Полска
Замрзнатиот тротоар во Канада може да создаде вистинска главоболка – Но некого може и добро да го насмее!
Да се сними реклама во костим на мечка може да претставува вистински предизвик. Погледнете зошто!
Сигурно не посакувате една ваква блиска средба со ајкула
Сербит Цаноски дефинитивно ќе ви го разубави денот
Плитвичките езера во бело руво, еве како изгледаат под снежна покривка

 

 

Вести
Mакедонија
Регион
Свет
Анализи

Спорт
Фудбал

Кошарка
Ракомет
Мотоспорт
Други спортови

Живот
Здравје
Модаи убавина
Љубов и секс
Патување
Kулинарство

Шоу Бизнис
Филм
Mузика
Селебрити
МК Сцена

Наука
Технологија
Автомобили
Забава
Еротика

Најнови
Најпопуларни
Фото
Видео
Интервју

 
Designed by
  Copyright © Точка Медиа 2005-2017 Контакт    Маркетинг   Импресум