ВО ЖИВО: FEED YOUR BRAIN – мотивација за студентите од светски калибар

Точка

13/03/2018

18:21

1.045

Големина на фонт

а а а

По примерот на многу светски настани на кои свои говори имаат луѓе кои имаат што да кажат, од денес започнува акцијата „Feed your brain“, реализирана од маркетинг агенцијата “Еден на Еден” во рамките на иницијативата „Мрдни со прст”.

Преку серија мотивациски говори на успешни, македонски личности од јавниот живот, бизнис секторот, здравството и уметноста, студентите ќе имаат можност директно да ги добијат одговорите на темите кои ги засегаат.Спонзорирани линкови

Маркетинг