Откако објавила дека се разведува, актерката шокирала со разголени снимки од под туш

Точка

13/03/2018

20:07

16.588

Големина на фонт

а а а

Актерката пред една седмица објавила дека се разведува. Русокосата дама успеала да го привлече вниманието на многумина кога на "Инстаграм" се фотографирала сосема гола под туш.

Сите зборуваат за овој провокативен потег на русокосата актерка Кортни Стоден.

На својот поранешен сопруг Даг Хачинсон, Кортни му порачала дека никогаш повеќе нема да ја види. 

Breathing through this divorce like... #breathe #stress

A post shared by Courtney A Stodden (@courtneyastodden) on

Иако разликата меѓу нив е цели 34 години, парот своевремено уживал во својот брак. Сепак, одлучиле да стават точка, а како убавата актерка изгледа под туш, можете да погледнете на приложените фотографии.
Спонзорирани линкови

Маркетинг