Таа порасна со кланот Кардашијан, пред 11 месеци стана мајка и изгледа одлично

Точка

22/02/2018

16:04

4.357

Големина на фонт

а а а

Модната дизајнерка Ники Лунд своето детство го помина со сестрите Кардашијан, па така ги наследи и нивните облини. Пред само 11 месеци таа стана мајка, а веќе започна да ги покжаува облините во костим за капење.

Таа неодамна беше фотографирана на плажа, каде се појави во сексапилно бикини и го истакна буквално секој сантиметар од своето тело, па погледите беа вперени во неа, но кога го покажа и задникот, работите се "вжештија". 


Ники има 37 години и се занимава со дизајнерство и музика, а пред да се одржат Греми наградите, таа ја исфарба косата во розова боја. Оваа сексапилна мајка од Калифорнија била поврзувана со главниот гитарист на рок групата Бон Џови, Ричи Самбор.


Ники е во одлични односи со семејството Кардашијан, но исто така таа ја поддржува и Кејтлин Џенер. Судејќи по нејзините облини и склоност кон секси изданијата, Ники би можела да биде дел од кланот Кардашијан.
Спонзорирани линкови

Маркетинг