Лила Филиповска го кажа судбоносното “да” на Денот на вљубените

Точка

15/02/2018

16:38

15.650

Големина на фонт

а а а

Познатата ТВ водителка Лила Филиповска по трет пат го кажа судбоносното “да” на најромантичниот ден во годината – Денот на вљубените.

“Дали да кажам да?”, гласи описот на фотографијата на нејзиниот Инстаграм профил, а нејзините обожаватели изгласаа позитивен одговор со 75 отсто. Некои од нив веднаш ѝ посакаа среќа бидејќи им станало јасно дека штом прстенот е на нејзината рака, таа сигурно ја прифатила понудата за брак.

Убавата водителка го прославила Валентајн во домашна атмосфера, а од својот сакан кој сè уште останува мистерија за јавноста, добила многу рози во форма на срце и неколку црвени балони.

Инаку ова ќе биде трет брак за Лила, а од првиот брак таа го има својот син Филип.

Тимот на Точка ѝ посакува среќа!Спонзорирани линкови

Маркетинг