Таа е чиста перверзија: Канадската тенисерка со секси снимка во танга ги фрлила сите мажи во транс

Точка

14/02/2018

17:04

9.874

Големина на фонт

а а а

Јуџин Бушар моментално е една од најубавите, но и најталентираните тенисерки на светот.

Бушар моментално е 116. тенисерка на светот и би можело да се каже дека не го исполнила целосниот потенцијал, а од неа многу се очекувало.  

Во јуниорските денови била една од најквалитетните тенисерки на светот, но преминот во сениорска категорија за неа бил кобен.

Бидејќи сфатила дека не успеала да ги искористи своите тениски квалитети на вистински начин, Јуџин почнала да промовира други, пред се, телесни квалитети.


Таа пред неколку дена направила фото-сесија на егзотичниот карипски остров Аруба, а благодарение на нив станала и заштитно лице на списанието "Sports Illustrated".

Еве како изгледало сето тоа:

А како изгледала целата сесија можете да видите тука.
Спонзорирани линкови

Маркетинг