Ги покажала атрибутите на 50 години: Памела облекла црно боди и мрежести чорапи и ги оставила сите без здив

Точка

20/01/2018

14:29

6.489

Големина на фонт

а а а

50-годишната актерка Памела Андерсон, гостувајќи кај магионичарот Ханс Клок во емисијата "Куќа на мистериите", облекла секси црн костим кој ги истакнал нејзините атрибути.

Некогашната ѕвезда на серијата "Чувари на плажата" изгледала подеднакво сексапилно како во своите млади и најубави денови. 

Во тесно боди, мрежести чорапи и високи потпетици, Памела сите ги оставила без здив.

Мажите со воодушевување ги коментирале нејзините долги нозе и тенка половина.

"Повторно докажа дека е секс-бомба чие време едноставно не минува", гласи еден од коментарите за нејзиниот изглед.
Спонзорирани линкови

Маркетинг