Точка и АМЦ Ви подаруваат паметен телефон BLACKVIEW A7. Дознајте повеќе!

Точка

25/12/2017

16:42

3.136

Големина на фонт

а а а

По повод Новогодишните празници, Точка во соработка со АМЦ, сака да израдува еден од своите читатели и да му подари мобилен телефон: ,,BLACKVIEW A7’’.

Што треба да направите за да станете потенцијален добитник на овој телефон? 

1. Посетете го нашиот Инстаграм профил @tockagram.
2. Стиснете ,,Follow‘‘ на @tockagram.
3. Ставете ,,Like’’ на фотографијата од ,,BLACKVIEW A7’’.
4. Во коментар под фотографијата тагнете го името на Вашиот инстаграм профил или профилот на оној кој би сакале да стане потенцијален добитник на овој мобилен телефон (пр: @petko_petkovski).


Наградната игра трае до четврток 28.12.2017 до 23:59 часот. Добитникот на телефонот ќе биде избран во петок, 29.12.2017. До тогаш, тагнувајте! Точка Ви посакува Среќни Новогодишни и Божиќни празници. 
Спонзорирани линкови

Маркетинг