Точка Календар 2018: 'Мејкинг оф' видео од најсексипилниот машки календар за оваа година!

Точка

18/12/2017

17:14

5.418

Големина на фонт

а а а

Сексапилот не е само во физичките квалитети. Тој е пред се во самите нас и значи удобност во сопствената кожа.

Ставаме Точка на нашата листа на најсекси македонски мажи за 2018 година, која е нестандардна и неконвенционална. На списокот се 12 фраери кои не се дел на естрадниот свет, туку нормални дечки од соседството. Локалниот стоматолог или правникoт во јавната администрација, фитнес тренерот или менаџерот од омилениот ресторан. Секој од нив e различeн, привлечeн, заводлив, секси и провокативен на свој начин. 

Погледнете го 'Мејкинг оф' видеото и ѕирнете како се снимаше најсексипилниот машки календар за оваа година.

Фотограф: Бојан Стоилковски
Проект менаџер: Гордана Настевска Манасијеска
Стајлинг и шминка: Фросина Фран Ангеловска
Мејкинг Оф: Fly Cam
Изработено за Точка (Tocka.com.mk)Спонзорирани линкови

Маркетинг