Отвори го твојот новогодишен подарок порано

Точка

07/12/2017

16:42

1.891

Големина на фонт

а а а

Последните истражувања покажале дека повеќе од 35% од луѓето ги доживуваат празниците како стресен период, наместо среќно време поминато со семејството и најблиските. Како најчест одговор за тоа која е главната причина за стресот и анксиозноста, се повторува - парите.

Ни следуваат месеци полни со празници и прослави какви што само ние тука во Македонија знаеме да направиме. Не дозволувај грижата за пари да те победи. Овој празничен период немај грижи за трошоци, бидејќи со секоја твоја апликација, Форца ти подарува одлични работи!

- Ако земаш кредит по прв пат – не плаќаш ништо! Позајмуваш колку сакаш и го враќаш истиот износ. 0% камата и 0 денари трошоци!

- За твојот втор кредит добиваш на подарок 2 карти за 3Д кино на филм по твој избор.

- А со секој трет или понатамошен кредит од 12.000 денари добиваш на подарок нов смартфон Leagoo Z3C со одлични перформанси!

Прослави го првиот Форца роденден во Македонија. Провери кој е твојот подарок на Forza.mk или јави се на 02/ 323 66 66.

Аплицирај уште денес и со Форца отвори го новогодишниот подарок порано од сите!
Спонзорирани линкови

Маркетинг