Секунда подоцна била мртва: Мајка од Русија гола висела преку прозорот на автомобилот, а потоа загинала!

Точка

12/10/2017

19:03

6.484

Големина на фонт

а а а

Руските медиуми откриле дека Бородина имала и дете, но дека не била во брак.

Под несреќен сплет на околности една Русинка, 35-годишната Наталија Борисовна Бородина, загинала во сообраќајна несреќа кога гола висела од прозорот на совозачкото место, додека пријателката зад воланот ја снимала со телефон. 

Наталија го соблекла своето бикини и додека изведувала провокативни движења го зафрлила телото наназад и удрила во бандера. Починала на пат кон болница поради тешките повреди.

Руските медиуми откриле дека Бородина имала и дете, но дека не била во брак.
Спонзорирани линкови

Маркетинг