Кејти Прајс со жешка фотосесија за нов календар за 2018 година

Точка

18/09/2017

20:09

13.453

Големина на фонт

а а а

Новата фотосесија на Кејти Прајс е наменета за новиот календар за 2018 година.

39 - годишната мајка на пет деца, објави фотографии со кои температурата ќе ви се зголеми. Кејти Прајс позираше за новиот календар за 2018 година во секси издание, односно костими за на плажа во една од убавите бели песочни плажи на Мајами.

Ѕвездата на Loose Woman покажува доста голотија на фотографиите додека во една фотографија позира потполно гола во долниот дел додека горе носи провидна маичка.

Кејти го покажа својот младелачки изглед кој се должи на нејзината прва пластична операција на лицето, кое го замаскира со нежна шминка и нежно розов кармин.
Спонзорирани линкови

Маркетинг