ВИДЕО - Шкендија: Позитивна атмосфера во соблекувалната

Дерби

17/08/2017

12:57

1.618

Големина на фонт

а а а

Како и сите големи клубови,така и Шкендија: Позитивната атмосфера преку видео снимка од соблекувалната.

Дефинитивно позитивната атмосфера ако биде пренесена на теренот, Шкендија може да очекува и големо изненадување против Милан. Капитенот Ферхан Хасани на прес-конференцијата потенцираше дека најважно од се е, што атмосферата во тимот е одлична и има позитивна енергија меѓу играчите. Дефинитивно неговите зборови ги потврдува и видеото од соблекувалната на Шкендија каде фудбалерите ги презентираат нивните вештини во позитивна и колегијална атмосфера. Погледнете го видеото и уживајте.Спонзорирани линкови

Маркетинг