Проститутка си влегла во таксито и орално го задоволила возачот: Сѐ ова пред очите на згрозениот патник кој ги снимал

Точка

26/07/2017

20:35

22.516

Големина на фонт

а а а

Ужаснат, клиентот на Убер такси компанијата целиот инцидент го снимал на Снепчет, а видеото го објавил и јавно на останатите социјални мрежи.

Корисникот на такси услугите на Убер го доживеал најнепријатното возење во својот живот, откако издрогирана проститутка на совозачко седиште започнала орално да го задоволува таксистот кој го возел. 

По инцидентот, компанијата Убер се обидела да му се извини на патникот со бесплатно возење во вредност од 10 долари. 

Продавачот од Бостон, Анер Мануел, тврди дека неколку километри бил заглавен во возило во кое проститутка орално го задоволувала неговиот таксист. 

Ужаснат, Анер го снимил и објавил целиот инцидент на Снепчет, а видеото подоцна се нашло и на останатите социјални мрежи откако од компанијата му понудиле компензација од 10 долари - да биде катастрофата уште поголема.

"Тие го видоа видеото и го истражуваат инцидентот", се пожалил Мануел за "Esquire" и додал дека девојката 100% била под дејство на наркотици. 

Потпаролот на Убер за Daily Mail изјавил дека таквото донесување нема да се толерира па на возачот, веднаш откако бил пријавен инцидентот, му бил одбиен пристапот до апликацијата. 

Погледнете го видеото:Спонзорирани линкови

Маркетинг