Елси Хјуит, пожешка од кога и да било, во секси бикини во Мајами + фотографиите на Stephan Wurth

Точка

24/07/2017

20:31

12.683

Големина на фонт

а а а

Елси Хјуит го "потресе" Мајами појавувајќи се во едноделен костим за пливање и враќајќи ги спомените од златното доба на Џејн Фонда.

Начинот на кој Елси лесно ги изведува овие пози ја става на исто рамниште со најдобрите гимнастичари на светот. Нормално, јас лично гледма гимнастика само еднаш во четири години, но доколку стануваше збор за Хјуит, тој стандард дефинитивно ќе беше поинаков. 

Не знам точно колку напор е потребен за да се изгледа волку прекрасно на плажа, но целосно ја ценам и почитувам нејзината жртва. Како е возможно толку едноставно некој да ги чува градите собрани во костим со толкав расцеп? Изгледа како сите нејзини делови да соработуваат заедно за да се добие тој совршен изглед.

Уживајте! - И упалете го клима уредот, може да ви стане пожешко од обично...

Следуваат фотографиите на Stephan WurthСпонзорирани линкови

Маркетинг