Целосно гола: Дали е ова нејзиното најпровокативно издание досега?

Точка

20/03/2017

14:36

7.243

Големина на фонт

а а а

Манекенката и актерка, Емили Ратајковски, станала позната благодарение на провокативните фотографии кои редовно ги објавува на социјалните мрежи.


Меѓутоа, овој пат убавата Британка отишла чекор понатаму, па на Инстаграм објавила фотографија на која позира целосно гола.

Paris, baby. 🥂

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on
Сепак, убавата манекенка му го свртела грбот на фото-објективот, поради што не ѝ се гледа лицето, но нејзиниот задник е во прв план.

La Sirena

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on
"Сирена", напишала Емили во коментарот покрај фотографијата, која за околу 16 часа добила нешто повеќе од 800.000 лајкови.


Спонзорирани линкови

Маркетинг