Без влакна на јазикот: Боки 13 во „Еден на Еден“ удри по кого стигне!

Точка

20/03/2017

10:23

4.352

Големина на фонт

а а а

Гостувањето на Бојан Јовановски или Боки 13 во најгледаното домашно ток-шоу, „Еден на Еден“, ќе се зборува уште многу долго.


По долгогодишна пауза, тој реши да се појави со едно необично и многу искрено интервју кај Жаре, во кое откри како што сам рече, "и што треба и што не треба". Се за неговата шоу биз кариера, приватност, финансии, хуманитарни акции, но и конфликтите со многумина, Боки навистина раскажа сè!Спонозорирани линкови

Маркетинг