Дали е подобра од „оригиналот“? Запознајте ја двојничката на Џенифер Лопез

Точка

18/03/2017

17:13

14.278

Големина на фонт

а а а

Убавата Џесика ѝ стана позната на јавноста по наводната афера со легендата на НБА Коби Брајант. После тоа, нејзиниот број на следбеници на социјалните мрежи почнал да расте.


Џесика Бурчијага (33) не стана сензација на Инстаграм само поради провокативните фотографии кои ги објавува. Поранешната Плејбој зајачица многумина ја нарекуваат двојничката на Џенифер Лопез.


Таа ѝ стана позната на јавноста по наводната афера со легендата на НБА Коби Брајант (38). После тоа, нејзиниот број на следбеници на социјалните мрежи почнал да расте.


Профилот на Џесика сега брои повеќе од 1.6 милиони следбеници кои тврдат дека е поубава од Џенифер Лопез.


„Имаш тело од соништата. Те обожувам, Џенифер не ти е ни до колена“, ѝ напишала една следбеничка.


Спонзорирани линкови

Маркетинг