Само обично видео од Емили Ратајковски како го шета своето куче по долна облека

Точка

18/03/2017

17:00

7.018

Големина на фонт

а а а

Што облекувате кога го носите вашето куче на прошетка рано наутро? Сигурно нешто повеќе од моделот Емили Ратајковски која очигледно нема проблем да го прошета кучето, пркосејќи им на ладните температури на Њујорк, во ништо друго освен долна облека..

Дефинитивно таа е похрабра жена од повеќето. Се' за мода, се разбира.


Во новата кампања #GoodMorning intimate на DKNY, Ратајковски се буди рано наутро за да му удолови на нејзиното куче кое бара да оди надвор (во ред, до овде можеме да ја сфатиме), облака само провокативна, долна облека и пар чизми и се упатува надвор на улиците на Њујорк на сосема лежерна, релаксирана прошетка низ градот, добивајќи два вида на погледи, едни полни бес, други стравопочит, од своите соседи.

Еден такси возач дури прави сообраќајка во неможност да се сопре од "зјапање" во атрактивната Ратајковски. Ништо страшно.. Само типичен ден во Њујорк.Спонзорирани линкови

Маркетинг