Вечера со цигари и афродизијак: Кое е новото младо момче на Адријана Лима?

Точка

17/03/2017

13:49

3.988

Големина на фонт

а а а

35-годишната Адријана Лима е фотографирана како разменува нежности со 8 години помладиот бејзбол играч, Мет Харви.


Двајцата биле фотографирани во текот на романтична вечера во Мајами, пренесува Page Six. Бразилската убавица пред само неколку седмици ставила крај на врската со рагбистот Џулијан Еделман, и веќе успеала да пронајде ново момче - спортист.


Бразилската убавица на вечерата со новото момче уживала во остриги и шампањ, кои инаку со познати како афродизијак.


Инаку, излегувањата на Мет со манекенки не се новост. Наводно тој имал романси со многу убавици од светот на модата.


Фановите му го дале прекарот "Мрачниот витез", бидејќи пред неколку години едно списание го споредило со Бетмен. Моментално не е активен на теренот, бидејќи се опорвавува од операцијата која ја имал поради повреда.
Често се појавува во американските таблоиди поради раскалашениот живот кој го води, а вози и Масерати.Спонзорирани линкови

Маркетинг